Wednesday, 1 October 2008

International Days of Design in Poznań

others pictures of an author of these ones here http://www.flickr.com/photos/14121107@N03/

Works of Katarzyna Kozłowska on the Exibition "Design=Innowacje" in old printing house on Zwierzyniecka street

4 comments:

g. lock said...

the loft where these are taken is absolutely amazing.

Gabriela Francuz said...

Mam wrażenie, że ekspozycja tych prac w starej kamienicy nie była najlepszym pomysłem. Albo to wina nienajlepszego światła.
Prace wyglądają jakby były niedokończone.
Podobają mi się jednak pomysły, podejrzewam, że na bluzkę (szal) uszyty z tych pomponików i tę obok połasiłaby się sama Bjork, gdyby mogła :-)

Jagucha said...

Miejsce ekspozycji wpisuje się w nowoczesny trend loftów i poszukiwan alternatywnych przestrzeni wystawowych, obecny w całym modernistycznym świecie, dodam że miejsce to jest opuszczone i jest to zapewne pierwszy taki event w nim a Poznań ma ciekawe "tradycje" wykorzystywania takich przestrzeni w wydarzeniach kulturalnych (doskonały przykład to Stara
Rzeźnia gdzie powstał i był przedstawiany projekt teatrów awangardowych "Miasto" oraz wystawa w ramach Międzynarodowych Targów Sztuki- eventy bardzo zykują głebszy wyraz w takim kontekście!trzeba to zaobaczyć i wtedy można sie w nich zakochać)!
Wszystkie prace wystawione na "Design=Innowacje" były pracami studentów różnych poznańskich uczelni, znalazły się tam, obok przedmiotów użytkowych te projekty ubrań i nie jest to kolekcja pret a porte a raczej fashionart - mój własny termin na takie przedstawianie mody!

Pine & Lord said...

wow. such cool designs!